Sık Sorulan Sorular
Aradığınızı bulamıyorsanız Destek Talebi açınız.

★ Nasıl sipariş verebilirim?
bercesoft.com'a kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Kayıt olmak için herhangi bir sosyal medya hesap bilginizi bizimle paylaşmanız gerekmez. E-posta adresiniz ve telefon numaranızla ile kolayca kayıt olabilirsiniz.

★ Nasıl sipariş verebilirim?
Masaüstü bir bilgisayar ile giriş yapıyorsanız sol tarafta bulunan menüden “Sipariş” simgesine tıklayın, eğer mobil ile giriş yapıyorsanız sağ üst tarafta bulunan menü butonuna tıklayın ardından “Yeni Sipariş” yazan butona tıklayın. Açılan sayfada “Kategoriler” kısmında panelimize ait tüm servisler yer almaktadır. Bu menüden sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçin. Daha sonra “Hizmet” menüsünden hangi hizmetten sipariş vermek istiyorsanız o hizmeti seçin. Seçtiğiniz serviste yazan fiyat 1000 adet fiyattır. “Servis Açıklaması” kısmını detaylı olarak okuduğunuza emin olduktan sonra “Bağlantı” yazan yere açıklamada belirtilen bağlantı türünü yazın. Daha sonra miktar bölümüne o servisten verebileceğiniz maksimum veya minimum değerler arasında bir miktar yazın. Bu işlemleri yaptıktan sonra “Sipariş Ver” butonuna tıklayın. Siparişiniz tahmini belirtilen süre içerisinde tamamlanacaktır.

★ Nasıl güvenli ödeme yapabilirim?
Ödeme alt yapımız olan PAYTR ile güvenli şekilde Kredi / Banka Kartı ya da Havale/EFT ile bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. 

★ Bilgilerim kayıt ediliyor mu?
bercesoft.com hiçbir şekilde satın aldığınız hizmetleri üçüncü taraf ile paylaşmamaktadır.

★ Siparişim ne zaman tamamlanır?
Siparişlerin tamamlanma süreleri sunucu yoğunluğuna bağlı değişebilmektedir. Siparişler ortalama 48 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

★ Siparişim nasıl telafi edilir?
Satın aldığınız hizmette eğer telafi özelliği açıksa siparişler sayfasında "Telafi et" butonu yer almaktadır. Eğer buton gözükmüyorsa destek bildirimi oluşturabilirsiniz.
 

★ Siparişim neden iptal edildi?
Sipariş iptali sunucu yoğunluğuna ya da hesabınız herkese açık değilse otomatik olarak iptal olabilmektedir. Bilgi almak için destek bildirimi oluşturabilirsiniz.

★ Siparişim neden iptal edildi?
Sipariş iptali sunucu yoğunluğuna ya da hesabınız herkese açık değilse otomatik olarak iptal olabilmektedir. Bilgi almak için destek bildirimi oluşturabilirsiniz.
 

 

Aklına bir soru kaldıysa kesinlikle Destek'ten bizimle iletişime geçin!